ÖDEMEÖDEME SEÇENEKLERİKredi Kartı


 

Alışverişlerinizde Visa ve MasterCard ile yapılan ödemeler kabul edilmektedir. Girişi yapılan tüm bilgileri şifreleyen sistemimize kredi kartı bilgilerinizi güvenli bir şekilde girebilirsiniz. Helena Center üzerinden yapacağınız her işlemin %100 güvenli olduğunu garanti ediyoruz. Sitemizde yapacağınız alışveriş sonucu, bilginiz dahilinde olmadan, kredi kartınızla yapılacak herhangi bir harcamadan sorumlu olmayacaksınız. Daha fazla bilgi için lütfen Güvenlik Garantisi kısmına bakınız.

 

Havale

BANKA ADIŞUBEŞUBE KODUHESAP NOIBANHESAP TÜRÜ
Türkiye İş BankasıAntakya61000928 840TR73 0006 4000 0016 1000 9288 40TRY
Halk BankasıDefne13751000 0112TR55 0001 2001 3750 0010 0001 12TRY

 

Eğer ödemenizi havale yoluyla yapmak istiyorsanız prosedürümüzü aynen takip edip "Satın Al" sayfasında ‘’Ödeme Bilgileri’’ başlığından Havale alanını seçiniz. "Siparişi Tamamla" butonuna tıkladıktan sonra "Siparişi Onayla" sayfasına yönlendirileceksiniz. Siparişinizi onayladıktan sonra havale bilgilerimiz bir e-posta ile tarafınıza iletilecektir. Siparişiniz, havale hesaba geçtiği anda işleme alınacak ve kargoya teslim edilecektir.

 

VERGİLENDİRME VE GÜMRÜKLEME


Tüm ürün fiyatlarına KDV dahildir.

 

Yurtdışı alışverişlerinizde, bulunduğunuz ülkeye göre farklı gümrük vergileri ve ödemeleri olabilmektedir. Bu nedenle Türkiye dışı alımlarınızla ilgili detayları öğrenmek için lütfen “Canlı Destek” iletişime geçiniz.

 

İNDİRİMLER VE KUPONLAR

 


Bir indirim, kupon ya da promosyon tek bir siparişe uygulanabilir. İndirimler kargo ücretine uygulanamaz.

  


Kuponları Alışverişlerde Kullanma

"Sepetim" sayfasında, promosyon kodunuzu aynı sayfada yer alan kutucuğa göründüğü şekilde tam olarak giriniz ve "Uygula" butonuna tıklayınız. Eğer indiriminiz tanımlanırsa ödeme özetinize yansıtılıcaktır.

  


Alışverişle Kazanılan Ücretsiz Hediyeler

 

Eğer alışverişinizden bir hediye kazandıysanız ve bu siparişinizi iptal etmek istiyorsanız size gönderilen hediye de iade edeceğiniz ürün paketinin içinde olmalıdır. Ancak iade sonucu elde edeceğiniz miktarı hesabınızda daha sonra kullanmak üzere saklamak ya da değiştirme hakkınızı kullanmak isterseniz, hediyenizi iade etmeniz gerekmemektedir.