Close
Search
Filters

Shipping & returns

Kargo:

Kargo, helenawoodart.com un belirleyeceği kampanyalar dışında müşteriye aittir. Ödemeyi müşteri adına kargo şirketine iletmekteyi. Sözleşmeli kargo şirketimiz ile sizlere en iyi taşıma fiyatlarını sunmaktayız.

Mevcut kargo işletmemiz:

Yurtiçi Kargo

 

İade Koşulları Sözleşmemizin 7. ve 8. maddelerinde açıklanmaktadır.

MADDE 7- CAYMA HAKKI

7.1 - ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 7 (yedi) gün içinde cayma hakkını kullanabilir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde SATICI’ya faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması, ürünün kullanılmamış olması ve ürünün 8. Madde’de belirtilen ürünlerden olmaması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim edilen ürüne ilişkin fatura aslının iadesi zorunludur. Cayma hakkına ilişkin ihbarın, ürünün ve faturanın SATICI’ya ulaşmasını takip eden en geç 21 (yirmi bir) iş günü içinde ürün bedeli ALICI’ya iade edilir. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

7.2 - Tüketicinin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı teslim aldığı veya sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 7 (yedi) gün içerisinde malı veya hizmeti reddederek sözleşmeden cayma hakkının var olduğunu ve cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşması tarihinden itibaren malı geri almayı taahhüt ederiz.

MADDE 8- CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

8.1 - Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, hızla bozulma ve son kullanma tarihi geçen ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Kişiye özel üretim ürünlerde cayma hakkı talep edilemez.

Her türlü yazılım ve programlar

DVD, VCD, CD ve kasetler

Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri

Hür türlü kozmetik ürünleri

Kişiye özel yapılmış ürünler(müşteri isminin yazılması, müşteri şirket logosunun ürüne işlenmesi gibi...)